LOISTA kauneus & hyvinvointitapahtuma

Lauantaina 13.11.2021
klo 11.00 – 15.00.

Etelä-Karjalan Osuuspankki, 6.krs
Kirkkokatu 9, Lappeenranta.

PÄIVÄN OHJELMASSA:

Päivän avaus/ Ritva ja Katja

Juontajana Mainostoimisto HURMAA/Katja Lamminen

Aikuisen naisen iho hehkumaan By Raili
meikkitaiteilija
Raili Hulkkonen

Yhteistyökumppanit esille/
haastatteluja ja tutustumista

Meikkausnäytös/
Raili Hulkkonen

Muotinäytös Kekäle Oy/
suunnittelu VISUALISTI Susanna Uski, ÄÄNENTOISTO JA TEKNIIKKA Jarno Junnonen

LOPPUHUIPENNUS

YHTEISTYÖKUMPPANIT:

Kekäle Oy, Etelä-Karjalan Osuuskauppa, Pääasia, Puuterihuone Optikko, Mirjamin kukka, Villa Aurora, House of Lola, Kauneushoitola Illusia, Johannas day spa, Naviter Cosmetics By Raili,  Ihana Studio, Kauneushoitola Dreams, Jooga Sirali, Hyvinvointi & Fysiovalmennus SportTina, Fysio-Eskola, Kuulo-Tieto, Never too Lake, AITO hyvän olon kauppa Lappeenranta, Lappeenrannan Työterveys, Etelä-Karjalan Yrittäjänaiset ry, OP Etelä-Karjala, valokuvaaja Tatjana Tikka.

ILMOITTAUTUMINEN:

Viimeistään 29.10.2021 mennessä

ILMOITTAUDU TÄSTÄ

Ohjelman hinta 59€ (sis. alv 24 %) sisältäen tervetuliaismaljan.

LISÄTIEDOT:

Tilaisuuden järjestää LOISTA Oy, www.loistakoulutus.fi
Ritva Penttilä-Pietarinen, puh. 050 301 9896,
ritva.penttila-pietarinen@loistakoulutus.fi

PERUUTUSEHDOT:

Ilmoittautuminen voidaan perua maksutta ennen viimeistä ilmoittautumispäivää, jonka jälkeen tehdyistä peruutuksista peritään 50 % osallistumismaksusta. Mikäli osallistumista ei peruta lainkaan ja osallistujaksi ilmoitettu jää pois tilaisuudesta veloitetaan koko osallistumismaksu.